leasing

Współcześnie coraz więcej firm i konsumentów korzysta z leasingu. Usługa, polegająca na przekazaniu przez leasingodawcę prawa do korzystania ze swojego mienia leasingobiorcy to doskonały pomysł dla wszystkich podmiotów, które z racji prowadzonej działalności muszą zwiększyć swoje zasoby, jednak nie dysponują własnymi środkami na zakup. Nie znaczy to jednak bynajmniej, że z leasingu korzystają wyłącznie małe podmioty – na rynku znajdują się również oferty skierowane do tych, które mają już ugruntowaną pozycję. W ofercie Silver Finanse znajdują się propozycje stworzone zarówno dla jednych jak i dla drugich.

Dlaczego warto skorzystać z usług Silver Finanse? Przede wszystkim ze względu na bogactwo naszej oferty. Leasing udzielony za naszym pośrednictwem może dotyczyć nie tylko samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych (oferta dla firm które tworzą lub rozbudowują swoje floty) ale również sprzętu budowlanego, medycznego, maszyn rolniczych czy specjalistycznych maszyn do obróbki drewna lub metalu. Nie unikamy transakcji nietypowych – jeśli chcesz leasingować mienie, które nie mieści się w wymienionych powyżej kategoriach, również jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Ogromną zaletą leasingu w Silver Finanse jest przejrzysta i nieskomplikowana procedura weryfikacyjna. Proponujemy warunki, które będą zrozumiałe dla każdego i które są na tyle mało restrykcyjne, aby nawet niewielkie podmioty były w stanie je spełnić. Jednocześnie zarówno wysokość rat jak i kwota wykupu leasingu ustalana jest w taki sposób, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom finansowym Klienta. Jesteśmy elastyczni i skłonni do negocjacji.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Pracownicy Silver Finanse doskonale znają prawodawstwo i procedury związane z udzieleniem usługi leasingu i chętnie odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Posiadają nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale także wieloletnią praktykę, dzięki której zagadnienie leasingu nie ma dla nich tajemnic. 

Oferujemy również cały szereg usług leasingowych, takich jak:

-leasing operacyjny,

-leasing finansowy,

-leasing dla przedsiębiorców,

-leasing konsumencki,

-leasing walutowy,

-leasing zwrotny

i wiele innych. W naszej ofercie znajdziesz usługi z różnymi terminami spłaty, z małymi i dużymi ratami, z różnym oprocentowaniem i wysokością opłat. Niezależnie od reprezentowanej przez Ciebie branży, specyfiki Twojej działalności czy rodzaju mienia, jakie zamierzasz leasingować – jesteśmy gotowi Ci pomóc i objąć kompetentną opieką całą transakcję w taki sposób, aby obie jej strony były zadowolone.

Wśród oferowanych przez Silver Finanse usług leasingowych znajduje się również leasing na start, a więc oferta, z której skorzystać można już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Przedmiotem usługi leasing na start mogą być samochody i wózki widłowe – jeśli są Ci potrzebne, a nie masz możliwości zdobycia zewnętrznego finansowania (nowe firmy nie mają zdolności kredytowej) – wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń.

Bardzo ważną gałęzią naszej działalności leasingowej jest leasing komunikacyjny. Leasingowane przez nas samochody są nie tylko w pełni sprawne i dopasowane do oczekiwań Klientów, ale również doskonale ubezpieczone – Autocasco w pełnym zakresie, wraz z ubezpieczeniem od kradzieży i wszelkich zdarzeń losowych, a także Zielona Karta i Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków. Gwarantujemy, że wszelkie naprawy zostaną przeprowadzone bez udziału własnego leasingobiorcy a auto w przypadku szkody zostanie szybko i sprawnie przywrócone do pełnej sprawności i reprezentacyjnego wyglądu.

Wszelkie prezentowane w tym miejscu procedury podlegają negocjacjom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w działalności leasingowej niezbędna jest elastyczność. Jesteśmy gotowi iść na ustępstwa zwłaszcza w przypadku dużych transakcji i Klientów którym ufamy. Im dłużej jesteś naszym Klientem tym lepsze warunki Ci zaproponujemy.

Weryfikacja zdolności leasingowej w Silver Finanse trwa krótko, dzięki czemu możesz na nas liczyć również w sytuacjach, w których czas ma kluczowe znaczenie. Lista dokumentów, jakie należy załączyć do wniosku leasingowego została ograniczona do minimum, wszelkie procedury weryfikacyjne są przeprowadzane szybko i sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Szanujemy Twój czas i rozumiemy, że konsekwencje ewentualnej zwłoki w kwestii decyzji mogą okazać się dla Ciebie brzemienne w skutki. Unikamy opóźnień skuteczniej niż konkurencyjne podmioty.

Do największych zalet naszej firmy należą:

-kompetencja,

-elastyczność,

-sprawność działania,

-dopracowane i przejrzyste procedury,

-atrakcyjne warunki.

Wszystkie te cechy pozwoliły nam na nawiązanie z Klientami doskonałych stosunków, dlatego też ci ostatni tak często do nas wracają. Jeśli zastanawiasz się nad leasingiem auta osobowego, dostawczego, ciężarowego lub jakiejkolwiek specjalistycznej maszyny – nie wahaj się. Nasza oferta jest adresowana właśnie do Ciebie. Zapraszamy do wypełnienia wniosku online i zadawania pytań – z przyjemnością wyjaśnimy wszelkie nurtujące Ćię kwestie.

wyślij wiadomość