kredyt gotówkowy

             Każdy z nas może się znaleźć w sytuacji, w której będzie potrzebował kredytu. Finansowanie bywa potrzebne gdy np. chcemy kupić samochód, wyremontować mieszkanie, wysłać dzieci na studia, założyć i wyposażyć firmę lub wyjechać na zagraniczną wycieczkę. Dla jednych kredyt będzie szansą na spełnienie marzeń, dla innych natomiast życiową koniecznością. Niestety uzyskanie go nie zawsze jest proste – proces weryfikacyjny stosowany przez banki jest złożony i czasochłonny, często wydłuża się do tego stopnia, że okazja, na którą potrzebujemy pieniędzy, przestaje być aktualna. Zdarza się również, że problemy dotyczą zdolności kredytowej – jeśli nasza historia kredytowa nie jest do końca czysta, lub nasze nominalne dochody są niskie, wówczas uzyskanie kredytu nie będzie łatwe. Chyba, że zdecydujemy się na pomoc profesjonalistów.

 

            Proponujemy profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i elastyczność w stosunku do jego potrzeb. Z naszą pomocą uzyskasz zarówno kredyt gotówkowy na niską kwotę, który pozwoli zorganizować wakacje dla całej rodziny, jak i finansowanie większego przedsięwzięcia, jak zakup wartego kilkaset tysięcy pojazdu – maksymalna kwota kredytu wynosi aż 500 tys. zł, przy czym uzyskanie go okazuje się znacznie prostsze niż w przypadku tradycyjnego banku. Cel, na który zamierzasz przeznaczyć pieniądze zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług gwarantujemy, nie będziemy wymagać wyjaśnień odnośnie tego, na co kredyt został przeznaczony, pozostaniesz jedynym dysponentem uzyskanej gotówki.

 

            Swoje usługi oferujemy Klientom z całej Polski, niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy gdziekolwiek indziej, kredyt gotówkowy z Silver Finanse jest dla Ciebie dostępny. Co ważne – finansowanie zostaje udzielone bez poręczeń i zabezpieczenia majątkiem. Przy tak wysokich kwotach to prawdziwa rzadkość i ogromne ułatwienie, które pozwala na zachowanie stuprocentowej niezależności na każdym etapie kontaktu z kredytodawcą.

 

            Udzielane za naszym pośrednictwem kredyty są dopasowywane do Klienta – okres kredytowania może wynieść nawet 144 miesiące, co daje bardzo duże możliwości w zakresie dostosowania wysokości raty do finansowych możliwości. Oferujemy również możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez żadnych kar, zwyżek lub odsetek. Jeśli więc Twoja sytuacja finansowa poprawi się nagle i zapragniesz z tego skorzystać spłacając zobowiązanie w krótszym terminie – nie mamy nic przeciwko.

 

            Weryfikacja zdolności kredytowej przebiega według znacznie mniej surowych reguł niż w przypadku zwykłych banków – jesteśmy gotowi przyznać kredyt również osobom mającym opóźnienia w BIK do 30 dni i osobom nie mającym zdolności kredytowej. Cechuje nas otwartość na negocjacje, posiadamy narzędzia do znalezienia rozwiązań satysfakcjonujących zarówno nas jak i naszych Klientów.

 

            Osoby pracujące mogą liczyć na pozytywną decyzję kredytową mając minimum 3 miesiące stażu pracy, również jeśli pracują w oparciu o umowę cywilno – prawną. W przypadku firm i gospodarstw rolnych niezbędny staż wynosi 12 miesięcy. Dla emerytów i rencistów kredyt gotówkowy z Silver Finanse jest dostępny już od pierwszego dnia pobierania świadczenia.

 

Wszelkie zawierane przez nas transakcje są całkowicie legalne i obsługiwane bez najmniejszych zakłóceń. Zatrudniani przez nas specjaliści są kompetentni, posiadają imponujące doświadczenie i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania szybko, sprawnie i wyczerpująco. Jesteśmy otwarci na Klienta i jego potrzeby, wypracowane przez nas procedury do minimum ograniczają czas oczekiwania na decyzję kredytową i sprawiają, że nasi Klienci praktycznie od razu wiedzą na czym stoją.

 

            Silver Finanse jest w stanie pomóc nawet osobom znajdującym się w bardzo trudnych sytuacjach. Sytuacje takie traktujemy jako wyzwanie, nie jako problem, jeśli więc mimo starania się o kredyt w kilku instytucjach cały czas otrzymujesz odmowę – zgłoś się do nas, zastanowimy się, co możemy dla Ciebie zrobić i jeśli tylko pojawi się jakakolwiek szansa – zrobimy wszystko, aby ją wykorzystać.

 

Podsumowując - dlaczego warto starać się o kredyt w Silver Finanse? Ponieważ:

- Kwota kredytu możliwego do uzyskania wynosi nawet 500 000 zł

- Finansowanie jest dostępne również dla osób bez zdolności kredytowej

- Okres kredytowania wynosi nawet 144 miesiące

- Akceptujemy bieżące opóźnienia w BIK do 30 dni

- Jesteśmy rzetelni i indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta

- Pomagamy nawet w bardzo trudnych sytuacjach

 

Dzięki wysokiej jakości naszych usług i doskonałych warunków kredytów udzielanych za naszym pośrednictwem, popularność Silver Finanse stale rośnie – grono osób, które zdecydowały się skorzystać z naszej pomocy i są z niej w pełni zadowolone stale się rozszerza. Jeżeli Ty również potrzebujesz finansowania – chętnie Ci pomożemy. Jesteśmy firmą rzetelną, dbającą o Klienta, stabilną i całkowicie bezpieczną. Ufamy naszym kredytobiorcom i sami również jesteśmy godni zaufania.

dane teleadresowe

ul. Poborzańska 8, 03-368 Warszawa

wyślij wiadomość