faktoring

Praktycznie każda firma, niezależnie od tego, jaką reprezentuje branżę, jak długo jest obecna na rynku i jak duże są jej przychody, potrzebuje czasami finansowania z zewnątrz. Pieniądze mogą być potrzebne między innymi na spłatę bieżących zobowiązań, zakup materiałów niezbędnych do realizacji dużego zlecenia lub stworzenie nowych etatów. Najbardziej oczywistym źródłem finansowania z zewnątrz jest kredyt bankowy, rozwiązanie to ma jednak szereg wad: po pierwsze nie każda firma ma zdolność kredytową, po drugie proces weryfikacji zdolności kredytowej trwa bardzo długo, co jest szczególnie niepożądane w sytuacjach, w których liczy się czas i po trzecie – ilość dokumentów, które trzeba dostarczyć potencjalnemu kredytodawcy przed wydaniem przez niego decyzji, może przyprawić o ból głowy. Istnieje jednak doskonała alternatywa dla kredytów bankowych: faktoring.

Silver Finanse świadczy usługi faktoringowe na najwyższym poziomie. Współpracujemy z podmiotami o różnych rozmiarach i różnej specyfice działalności, jesteśmy więc w stanie zapewnić ofertę, która w 100% wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Pomagamy zarówno przedsiębiorstwom obecnym na rynku od lat jak i tym, które dopiero zaczynają. Nawet jeśli Twoja firma ma niespłacone zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędzie Skarbowym, pomożemy Ci znaleźć faktora, dzięki któremu Twoja sytuacja szybko się poprawi.

Nasi pracownicy są kompetentnymi i doświadczonymi specjalistami. Doskonale wiedzą, czego Klient od nas oczekuje i są w stanie przygotować usługę, która spełni te oczekiwania. Jesteśmy gotowi zaproponować faktoring dowolnego rodzaju – z regresem, bez regresu, odwrotny, wszystko to przy bardzo korzystnych cenach i profesjonalnej opiece nad przebiegiem transakcji.

Co ważne – swoją propozycję kierujemy również do małych przedsiębiorstw, które dopiero od niedawna są obecne na rynku i których dochody znajdują się na niskim poziomie. Faktoring z Silver Finanse daje szansę na wygranie dużego przetargu nawet małym firmom, które mają już know-how, ale nie dysponują wystarczającymi zasobami. Dla wielu spośród naszych Klientów faktoring w tej formie okazał się trampoliną, dzięki której zaczęli grać w wyższej lidze.

Wszyscy faktorzy, z którymi współpracujemy, to firmy stabilne, rzetelne i w stu procentach godne zaufania. Wśród nich znajdują się zarówno banki o wyrobionej marce, jak Deutsche Bank czy BZ WBK, dla których faktoring stanowi tylko jedną z wielu gałęzi działalności, jak i firmy stricte faktoringowe, jak Bibby czy Pragma. Nasi Klienci mogą liczyć na preferencyjne traktowanie. Jesteśmy gotowi pomóc w negocjacjach i uzyskaniu warunków umowy, które będą odpowiadały wszystkim podmiotom biorącym udział w transakcji. Robimy to od lat i naprawdę wiemy jak sprawić, abyś był zadowolony z faktoringu.

Akceptujemy wszystkie formy działalności, również te, które nie prowadzą pełnej księgowości. Jesteśmy elastyczni i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie można do faktoringu podchodzić sztywno. Jednocześnie gwarantujemy minimum formalności i bardzo krótki w porównaniu do innych form finansowania czas oczekiwania na decyzję. Jeśli zależy Ci na czasie, bo wielkimi krokami zbliża się termin spłaty ważnego zobowiązania, lub istnieje ryzyko, że przez opieszałość stracisz szansę na zdobycie dużego zlecenia i dynamiczny rozwój firmy – możesz na nas liczyć.

Najpopularniejszą formą faktoringu, z jakiej możesz skorzystać dzięki Silver Finanse, jest tzw. faktoring z regresem. Polega on na tym, że faktor pokrywa kwotę, na którą opiewa faktura wystawiona przez naszego Klienta (faktoranta) swojemu klientowi, po czym po upływie określonego czasu faktorant zwraca faktorowi poniesione koszty powiększone o opłatę. Ta forma faktoringu jest zarazem najtańsza, dostępna nawet dla niewielkich podmiotów. W naszej ofercie znajdziesz jednak również formy bardziej zaawansowane i bezpieczniejsze, jak faktoring bez regresu, gdzie faktor finansuje usługę stając się wierzycielem dłużnika faktoranta, czy faktoring odwrotny, gdzie faktor z wykorzystaniem zasobów faktoranta pomaga przyśpieszyć ściągnięcie należności bazując na swoim doświadczeniu i know-how.

Decydując się na dowolną formę faktoringu za pośrednictwem Silver Finanse możesz liczyć na:

-Szybką decyzję,

-Znaczną kwotę,

-Możliwość negocjacji warunków spłaty,

-Pomoc stabilnego i rzetelnego faktora,

-Kompetentną opiekę ze strony koordynatora Silver Finanse,

-Dopasowanie kształtu usługi do Twoich potrzeb i możliwości.

Faktoring z Silver Finanse to stuprocentowa gwarancja, że transakcja przebiegnie szybko, sprawnie i że wszyscy jej uczestnicy będą zadowoleni. Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, ich doświadczeniu i zaangażowaniu udało nam się zdobyć uznanie imponującej ilości Klientów – jeśli chcesz dołączyć do ich grona, nic nie stoi na przeszkodzie. Z pewnością będziemy w stanie przedstawić propozycję, która Cię zainteresuje. 

Aby skorzystać z naszej oferty – wypełnij wniosek online. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej – zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

dane teleadresowe

ul. Poborzańska 8, 03-368 Warszawa

wyślij wiadomość