kredyt firmowy

Kredyt gotówkowy dla Firmy może stanowić szansę na dynamiczny rozwój, często jest również niezbędny aby utrzymać jej rentowność i ocalić od bankructwa. Z tej formy finansowania korzystają praktycznie wszystkie podmioty gospodarcze, niezależnie od skali działalności czy branży. Niestety dla wielu firm, szczególnie tych obecnych na rynku od niedawna, lub tych, które spłacają już jakieś zobowiązania, uzyskanie kredytu może być utrudnione. Oferta Silver Finanse została przygotowana z myślą o tych przedsiębiorstwach, które korzystając z naszej pomocy mają znacznie większe szanse na pozytywną decyzję, niż gdyby starały się o finansowanie samodzielnie. Oto odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania odnośnie kredytów dla firm w Silver Finanse:

 

Czy firma działająca w małej miejscowości również może wziąć kredyt za pośrednictwem Silver Finanse?

 

Tak. Nasze usługi są dostępne dla Klientów z całej Polski, bez względu na region, wielkość danej miejscowości czy inne kwestie demograficzno – geograficzne. Przedsiębiorstwo działające w Poznaniu, Krakowie, Warszawie czy Gdyni ma takie same szanse na kredytowanie, jak firma która działa w Celbówku koło Pucka.

 

Czy do uzyskania kredytu w Silver Finanse potrzebne są zabezpieczenia majątkowe lub poręczenia?

 

Nie. Nie wymagamy żadnych dodatkowych zabezpieczeń, jesteśmy gotowi zaufać swoim Klientom. Skorzystanie z usługi kredytowania dla firm jest dla kredytobiorcy całkowicie bezpieczne i nie wymaga wciągania do współpracy żadnych podmiotów poza Klientem i kredytodawcą.

 

Czy nie mając zdolności kredytowej moja firma również może starać się o kredyt w Silver Finanse?

 

Tak. Naszych Klientów weryfikujemy pod względem stażu (min. 12 miesięcy) i historii kredytowej (akceptujemy bieżące opóźnienia w BIK do 30 dni), jednak jesteśmy gotowi szukać rozwiązań nawet mając do czynienia z Klientem znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Posiadamy narzędzia i doświadczenie, dzięki którym finansowanie staje się dostępne nawet dla firm bez zdolności kredytowej.

 

Czy mając stratę również mogę liczyć na finansowanie?

 

Tak. Silver Finanse akceptuje również wnioski kredytowe tych firm, które nie wykazały w ostatnim okresie dochodów. Przedsiębiorstwa, które z różnych względów miały problem z nabraniem rozmachu, lub które trafiły na okres trudności na rynku, również mogą na nas liczyć.

 

Czy czas spłaty i rata kredytu zostaną dostosowane do moich możliwości finansowych?

 

Tak. Maksymalny okres kredytowania dla firm zaciągających zobowiązania w Silver Finanse wynosi 120 miesięcy, mamy więc dużą przestrzeń do tego, aby wysokość raty dopasować do oczekiwań Klienta. Kredyt może zostać uszyty na miarę, tak żeby w ostatecznym rozrachunku przyniósł naszemu Klientowi jak największy zysk i wiązał się z poniesieniem jak najniższych kosztów.

 

Czy kredyt w Silver Finanse mogę spłacić wcześniej?

 

Tak. Jeśli finansowe możliwości kredytobiorcy niespodziewanie wzrosną i postanowi on wykorzystać to pozbywając się od ręki zobowiązań, całkowicie to akceptujemy. Nie naliczamy dodatkowych odsetek, kar, nie robimy Klientowi z tego tytułu żadnych problemów. Zależy nam na tym, aby obie strony były zadowolone ze współpracy, również po jej zakończeniu.

 

Czy dobra prognoza finansowa stanowi wystarczającą podstawę do udzielenia kredytu?

 

Tak. Jesteśmy gotowi zaakceptować również wnioski firm, które spłacają już jakieś zobowiązania i nie notowały w ostatnim czasie zysków, jeśli rzetelna prognoza finansowa pozwala spodziewać się, że nasz potencjalny Klient będzie w stanie spłacić swoje zobowiązania zgodnie z ustalonymi terminami.

 

Czy dobra historia kredytowa ma znaczenie dla Silver Finanse?

 

Tak. Firma z dobrą historią kredytową może liczyć na kredyt nawet wtedy, jeśli ma negatywne wpisy w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF. W tej sytuacji jednak pojawia się kilka obostrzeń – maksymalna kwota kredytu wynosi 60 tys., a długość minimalnego stażu firmy rośnie do 18 miesięcy.

 

Kredyt gotówkowy dla Firm w Silver Finanse to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, które z otrzymaniem kredytu nie miałyby problemu nawet w tradycyjnym banku, jak i dla przedsiębiorstw obecnych na rynku od niedawna lub takich, których sytuacja finansowa jest trudna. Jesteśmy gotowi pomóc w uzyskaniu finansowania także tym podmiotom, które spotkały się z odmową w innych instytucjach.

 

dane teleadresowe

ul. Poborzańska 8, 03-368 Warszawa

wyślij wiadomość