kredyt dla profesjonalisty

W Polsce coraz więcej osób decyduje się na otwarcie działalności i świadczenie swoim Klientom usług bez pośrednictwa pracodawcy. Szczególnie często mamy z tym do czynienia w przypadku tzw. wolnych zawodów. Taka działalność może przybierać różne formy – od jednoosobowej działalności gospodarczej, przez spółki osobowe (cywilne, jawne, partnerskie), po spółki kapitałowe. Osoby wykonujące wolne zawody również potrzebują kredytowania, jednak ze względu na specyfikę ich działalności kwestia przyznania finansowania bywa znacznie bardziej skomplikowana niż w przypadku osób fizycznych czy tradycyjnych podmiotów gospodarczych. Właśnie z myślą o tej grupie stworzyliśmy specjalną ofertę dla profesjonalistów. Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące tej usługi.

 

Jacy specjaliści mogą skorzystać z kredytu dla profesjonalistów?

 

Aby odpowiedzieć na to pytanie przygotowaliśmy wyczerpującą listę takich zawodów. Oto ona, w porządku alfabetycznym:

Adwokat

Architekt

Biegły rewident

Doradca inwestycyjny

Doradca podatkowy

Farmaceuta

Fizjoterapeuta

Geodeta

Informatyk

Inżynier budownictwa

Kierownik budowy

Komornik

Księgowy

Lekarz

Notariusz

Optyk

Pielęgniarka

Położna

Prawnik

Prokurator

Protetyk

Psycholog

Radca prawny

Ratownik medyczny

Rehabilitant

Rzecznik patentowy

Rzeczoznawca majątkowy

Sędzia

Stomatolog

Technik dentystyczny

Tłumacz przysięgły

Urbanista

Weterynarz

Zarządca nieruchomości

 

Ile wynosi maksymalna kwota kredytu dla profesjonalistów?

 

Klienci Silver Finanse mogą zaciągnąć kredyt nawet na 550 tys. złotych. Obsługujemy zarówno osoby, które potrzebują finansowania rzędu kilku, jak i kilkuset tysięcy, zawsze starając się znaleźć rozwiązania jak najbardziej opłacalne dla obu stron umowy kredytowej.

 

Czy do uzyskania kredytu będzie potrzebne zabezpieczenie majątkowe lub poręczenie?

 

Silver Finanse nie wymaga od swoich Klientów żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Umowa kredytowa pozostaje umową pomiędzy usługodawcą i usługobiorcą bez wciągania do niej osób trzecich. Współpraca z nami jest całkowicie bezpieczna dla Klienta, zależy nam na tym, aby był on z niej w jak największym stopniu zadowolony.

 

Czy jeśli mam zarejestrowane w BIK opóźnienia również mam szansę na kredyt?

 

To prawda, że wszystkich wnioskodawców obligatoryjnie sprawdzamy w BIK, jednak opóźnienia do 30 dni są dla nas akceptowalne. Klienci, którzy nie spóźnili się dotąd ze spłatą o więcej niż miesiąc, mogą liczyć na pozytywną decyzję kredytową.

 

Czy można spłacić kredyt wcześniej, niż w ustalonym terminie?

 

Jak najbardziej. Nasza firma nie nalicza z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat, kar, odsetek, etc, jeśli tylko uznasz, że Twoja sytuacja finansowa poprawiła się na tyle, aby można było spłacić kredyt wcześniej, to z naszej strony jest to w 100% akceptowane.

 

Do mieszkańców jakich miast adresowana jest oferta Silver Finanse?

 

Obsługujemy Klientów z całej Polski, niezależnie od regionu, wielkości zamieszkiwanego ośrodka i innych tego typu czynników. Nasze usługi dostępne są dla każdego – zarówno mieszkańców dużych metropolii, jak i wsi i małych miasteczek. Kredytujemy profesjonalistów z różnych regionów Polski.

 

Czy kredyt mogę wliczyć w koszty prowadzenia działalności?

 

Tak, wliczenie kredytu w koszty jest dopuszczalne i pozwala na znaczne obniżenie wydatków. Podczas ustalania szczegółów kredytowania nasi specjaliści chętnie pomogą ustalić dokładne kwoty i sprawdzić, w jaki sposób mają się one do całkowitych kosztów kredytu.

 

Czy mogę starać się o kredyt jeśli moja działalność zanotowała stratę?

 

Tak, również profesjonaliści z bilansem na minusie mają szansę na uzyskanie finansowania w Silver Finanse. Jesteśmy wyrozumiali w stosunku do Klientów, zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja na rynku bywa trudna, szczególnie dla podmiotów, które pojawiły się na nim niedawno. Jeśli Twoja firma zanotowała stratę i w związku z tym inne instytucje odmówiły kredytowania – zapraszamy do kontaktu, znajdziemy wyjście z tej sytuacji.

 

Czy możliwe jest udzielenie kredytu w oparciu o prognozę dochodów?

 

Tak, akceptujemy prognozę dochodów jako podstawę zdolności kredytowej, choć oczywiście przed zaakceptowaniem musi ona zostać zweryfikowana. Jednak specjaliści, którzy składają wniosek podpierają się rzetelną prognozą, nie będą mieli problemu z uzyskaniem kredytu w Silver Finanse.

 

Zatrudnieni w Silver Finanse mają wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na dopasowanie oferty do potrzeb Klienta i poprowadzenie współpracy w sposób całkowicie  satysfakcjonujący dla obu stron. Jeśli więc Twój zawód znajduje się na zamieszczonej liście i szukasz kredytu, który w Twojej sytuacji okaże się strzałem w dziesiątkę – zapraszamy do Silver Finanse.

dane teleadresowe

ul. Poborzańska 8, 03-368 Warszawa

wyślij wiadomość