kredyt dla rolnika

Ze względu na specyficzną sytuację prawną Rolników, ta grupa zawodowa potrzebuje kredytowania na specjalnie ustalonych warunkach. Silver Finanse stworzyło ofertę dla Rolników, w najwyższym stopniu dopasowaną do ich aspiracji, oczekiwań i możliwości. Dotyczy to zarówno osób prowadzących małe gospodarstwa jak i tych działających na dużą skalę – uzyskane za pomocą naszej firmy finansowanie może pomóc rozwinąć się gospodarstwu, uniknąć problemów finansowych lub ostatecznie zachować rację bytu. Oto najczęstsze pytania odnośnie kredytów dla rolników wraz z odpowiedziami.

 

Dla mieszkańców jakich regionów dostępny jest kredyt dla Rolników w Silver Finanse?

 

Z kredytu dla Rolników w naszej firmie mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Nie używamy w ogóle kryterium geograficznego, wszystkie czynności niezbędne do podpisania umowy i rozpoczęcia finansowania jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie, w sposób wygodny zarówno dla Klienta, jak i dla kredytodawcy.

 

Czy mogę starać się o kredyt dla Rolników w Silver Finanse mając bieżące opóźnienia w BIK?

 

Tak – również osoby które mają bieżące opóźnienia widoczne w BIK mogą starać się o kredyt dla Rolników, pod warunkiem jednak, że opóźnienie nie przekroczyło 30 dni. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie wnioski kredytowe są przez nas obligatoryjnie sprawdzane w BIK.

 

Czy kredyt zaciągnięty w Silver Finanse mogę przeznaczyć na spłatę wcześniejszych zobowiązań?

 

Jedną z największych zalet kredytowania w Silver Finanse jest to, że nasza firma w żaden sposób nie ingeruje w kwestię przeznaczenia pożyczonych pieniędzy – dłużnik pozostaje ich stuprocentowym dysponentem i nie musi konsultować się z nami odnośnie ich wydawania. Co istotne – zaległości w UG lub KRUS nie są dla nas powodem do odrzucenia wniosku, jeśli Klient chce się zapożyczyć aby uregulować zobowiązania wobec tych instytucji to jest to dla nas całkowicie akceptowalne.

 

Jak dużo pieniędzy mogę pożyczyć w Silver Finanse?

 

W przypadku zwykłego wniosku kredytowego – nawet do 500 000 zł. Nieco inaczej wygląda jednak sytuacja w przypadku Rolników mających negatywne wpisy w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF. W ich przypadku finansowanie również jest możliwe, jednak pod warunkiem, że mają dobrą historię kredytową i minimum dwunastomiesięczny staż gospodarstwa. W tym ostatnim przypadku maksymalna kwota kredytu wynosi 100 000 zł.

 

Czy warunki kredytowania zostaną dopasowane do moich możliwości finansowych?

 

Tak – zarówno czas spłaty jak i wysokość raty w Silver Finanse można negocjować. Maksymalny okres kredytowania wynosi aż 144 miesiące, możemy więc w znacznym stopniu obniżyć ratę kosztem wydłużenia kredytu lub odwrotnie. Przed podpisaniem umowy kredytowej ustalamy z Klientem taki sposób spłaty, który będzie dla niego jak najmniej obciążający.

 

Czy żeby otrzymać kredyt dla Rolników w Silver Finanse będę potrzebować poręczyciela lub zabezpieczenia majątkowego?

 

Nie. Nie wymagamy żadnych dodatkowych zabezpieczeń ani angażowania żadnej osoby trzeciej do współpracy pomiędzy nami a Klientem. Zależy nam na tym, aby sytuacja była czysta i aby Klient wiedział, że mamy do niego zaufanie.

 

Czy dochody z faktur, dotacji unijnych i hektarów przeliczeniowych są uwzględniane podczas weryfikacji zdolności kredytowej?

 

Tak – kredyt dla Rolników w Silver Finanse jest produktem stworzonym z myślą o tej konkretnej grupie zawodowej, z uwzględnieniem jej potrzeb i specyfiki zawodu. Specjaliści, którzy go opracowali doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że rozliczenia w przypadku Rolników są inne niż w innych zawodach, dlatego bierzemy pod uwagę również takie dochody.

 

Czy mogę spłacić kredyt przed terminem?

 

Tak. Nie wymagamy bezwzględnego trzymania się harmonogramu, jeśli sytuacja finansowa Klienta nagle się poprawi i postanowi on spłacić zobowiązanie wcześniej – w pełni to akceptujemy, nie naliczamy żadnych dodatkowych kar, opłat, czy odsetek. Chcemy, aby obie strony umowy były zadowolone ze współpracy i aby nasz Klient miał poczucie, że jest dla nas partnerem.

 

Silver Finanse oferuje Rolnikom zainteresowanym kredytem nie tylko doskonale zaprojektowane narzędzie finansowe za pomocą którego mogą zwiększyć skalę swojej działalności, ale również pomoc doświadczonych specjalistów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, dlaczego kredyt dla członków tej grupy zawodowej muszą regulować nieco inne mechanizmy niż w przypadku wszystkich innych zawodów. Udzielając usługi uwzględniamy specyficzne formy dochodów, rozumiemy, że nie zawsze da się uniknąć zobowiązań wobec KRUS lub Urzędu Gminy i to, że wysokość raty a także długość spłaty musi zostać dopasowana do potrzeb i możliwości gospodarstwa. Nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne potraktowanie każdej sprawy. Udzielamy pomocy również Rolnikom znajdującym się w trudnej sytuacji – jesteśmy w stanie znaleźć takie wyjście, które będzie w stanie zaakceptować zarówno kredytodawca jak i kredytobiorca. Wszystko to sprawia, że kredyt dla Rolników w Silver Finanse cieszy się coraz większą popularnością i że nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami nawet, gdy kredytowanie dobiegło już końca.

dane teleadresowe

ul. Poborzańska 8, 03-368 Warszawa

wyślij wiadomość